Про компанію «Укрнафко»

Компанія ТОВ «Укрнафко» створена у 1998р. І на даний час є однією з провідних на ринку мастильних матеріалів і технічних рідин України.
Основний регіон діяльності компанії - Північно-Схід України, але поставки здійснюються по всій території України. Стійко високі показники роботи, свідоцтво того, що в умовах високої конкуренції з боку зарубіжних торгових марок і вітчизняних підприємств бренд «Укрнафко» не загубився.
На даний час компанія ТОВ «Укрнафко» позиціонує себе як «Завод технічних масел» з асортиментом продукції більш 180 найменувань. Серед наших партнерів найбільші підприємства машинобудівної галузі, енергетики, сільського господарства, підприємства середнього і малого бізнесу, приватні особи. Основа такого результату - постійна і цілеспрямована робота колективу на розвиток і зміцнення всієї сфери господарської діяльності.
Головний напрямок роботи компанії - задоволення запитів споживачів мастильних матеріалів в сучасній і якісної продукції. Для цього на підприємстві проводиться системна робота:

  • Щодо вдосконалення матеріально - технічної бази;
  • За налагодженню контактів з виробниками базових масел і присадок як у країн СНД так і Європи.
  • За підтримки якості на високому рівні завдяки впровадженню системи ISO 9001 в виробництві і контролю продукції в сучасній акредитованої лабораторії.

Компанія ТОВ «Укрнафко» не зупиняється на досягнутому і ставить плани щодо подальшого розширення асортименту продукції, що випускається.